Title

شرکت مهندسی فراز تصفیه با برخورداری از 20 سال تجربه در صنعت آب و فاضلاب، پروژه های متعددی را با روشهای مختلف تصفیه فاضلاب از قبیل IFAS ،MBBR,  RBC ،... در نقاط مختلف کشور اجرا نموده است. این شرکت تولید کننده اولین دستگاه تصفیه فاضلاب به روش RBC در ایران است.
هم اکنون این شرکت جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی iWater  برای تامین سلامت خانواده ها نیز گام برداشته است.
جهت دریافت توضیحات بیشتر این محصول به سایت iWater.ir مراجعه نمائید.

کنترل رطوبت یکی از پارامترهای مهم در طراحی استخر ( قسمت دوم )

تصفیه آب استخر

برای کسب اطلاعات کامل تر در مورد تاسیسات استخر ابتدا قسمت اول این مقاله را مطالعه فرمایید .

رطوبت گیری در سیستم تاسیسات استخر :

با توجه به این که در اکثر استخرها  ( در آمریکای شمالی ) از سیستم کنترل شیمیایی آب مبتنی بر کلر استفاده می شود و از آن جا که کنترل شیمیایی آب استخر همیشه کفایت نمی کند ، رطوبت گیرهای استخری اغلب شرایط سخت و نامساعدی را تجربه می کنند . از این رو سازندگان رطوبت گیر باید تمهیدات لازم برای حفاظت تجهیزات جهت تضمین حداکثر عمر آن ها را پیش بینی کنند . S3برای کویل های تبریدی و مبدل های حرارتی باید از مواد یا روکشهای خاصی استفاده نمود و رنگ زدن داخلی قطعات فلزی نیز ضروری است . همچنین عایقکاری تجهیزات عملیاتی نظیر قطعات الکتریکی و تبریدی جهت به حداقل رساندن خوردگی از اهمیت زیادی برخوردار است . این بدان معنی است که دستگاه های تهویه مطبوع استاندارد و متداول برای استفاده در استخر ها مناسب نیستند . از این رو تجهیزات استخر معمولاً از دستگاه های تهویه مطبوع استاندارد گرانترند.

ادامه مطلب: کنترل رطوبت یکی از پارامترهای مهم در طراحی استخر ( قسمت دوم )

جدیدترین محصولات