Title

شرکت مهندسی فراز تصفیه با برخورداری از 20 سال تجربه در صنعت آب و فاضلاب، پروژه های متعددی را با روشهای مختلف تصفیه فاضلاب از قبیل IFAS ،MBBR,  RBC ،... در نقاط مختلف کشور اجرا نموده است. این شرکت تولید کننده اولین دستگاه تصفیه فاضلاب به روش RBC در ایران است.
هم اکنون این شرکت جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی iWater  برای تامین سلامت خانواده ها نیز گام برداشته است.
جهت دریافت توضیحات بیشتر این محصول به سایت iWater.ir مراجعه نمائید.

تصفیه آب عامل حیات محیط زیست

تصفیه آب

توجه انسان به آب از زمان های قدیم به اندازه ای بوده که نه تنها توانسته است خالق شاهکارهای مهندسی کارهای آبی باشد . بلکه بعضی از فلاسفه یونان در 500 سال قبل از میلاد مسیح آب را جزوء 5 عنصر اولیه ای که تمام چیزها در دنیا از آن پدید آمده می دانستند .

مدیریت منابع آب و توسعه آن در گذشته پیچیدگی خاصی نداشت ، زیرا جمعیت کم بود و مصرف سرانه بسیار پایین بود و به علت فراوانی آب ، حتی مسائل مربوط به آلودگی آن که ناشی از تخلیه زوائد اجتماعات در آن بود ، اهمیت چندانی نداشت . فقط گاه گاهی خساراتی به اجتماعات کوچک در اثر طغیان آب ها وارد می گردید که آن هم با انتقال افراد به محل های امن تر منتفی می شد .سیستم تصفیه آب

 

ادامه مطلب: تصفیه آب عامل حیات محیط زیست

جدیدترین محصولات