Title

شرکت مهندسی فراز تصفیه با برخورداری از 20 سال تجربه در صنعت آب و فاضلاب، پروژه های متعددی را با روش های مختلف تصفیه فاضلاب از قبیل IFAS ،MBBR,  RBC ،... در نقاط مختلف کشور اجرا نموده است. این شرکت تولید کننده اولین دستگاه تصفیه فاضلاب به روش RBC در ایران است.
هم اکنون این شرکت جهت تکمیل اهداف بنیادین خود، با ارائه دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی iWater  برای تامین سلامت خانواده ها نیز گام برداشته است.
جهت دریافت توضیحات بیشتر این محصول به سایت www.iWater.co مراجعه نمائید.

شناخت روش MBR در تصفیه فاضلاب صنعتی

شناخت روش MBR (Membrane Biological Reactors) در تصفیه فاضلاب صنعتی

MBR که یکی از روش‌های بیولوژیک تصفیه فاضلاب می‌باشد امروزه جزء روش‌های پیشرفته تصفیه فاضلاب محسوب می‌شود. در روش غشایی یا همان MBR جداسازی آلاینده‌ها توسط یک غشا انجام می‌شود. وجود این غشاها در رآکتور بیولوژیکی تصفیه فاضلاب، نیاز به بخش‌های ته‌نشینی و فیلتراسیون را مرتفع می‌سازد. در حقیقت جداسازی فاضلاب تصفیه شده از لجن توسط همین غشاها انجام می‌پذیرد. استفاده از غشا موجب تصفیه فاضلاب با راندمان بالا در فضای محدود می‌شود به‌طوری که کیفیت فاضلاب تصفیه شده از استانداردهای لازم برای تخلیه فاضلاب تصفیه شده به آب‌های سطحی نیز بهتر است.

MBR5

تصفیه فاضلاب به روش غشایی (MBR) ترکیبی از روش لجن فعال مرسوم با فن‌آوری نوین غشایی است. با تکیه بر قدرت جداسازی قوی غشا، آلاینده‌های درشت مولکول در مخزن باقی می‌مانند درحالی‌که آب تمیز با عبور از غشا تصفیه می‌گردد.

جدیدترین محصولات