Title

شرکت مهندسی فراز تصفیه با برخورداری از 25 سال تجربه در صنعت آب و فاضلاب ، پروژه های متعددی را با روش های مختلف تصفیه فاضلاب از قبیل RBC   ،  MBBR ، IFAS و ... در نقاط مختلف کشور اجرا نموده است .

هم اکنون به دلیل نیاز کشور به تامین آب در شرایط کم آبی و خشکسالی مناطق اقدام به تولید ماژولهای MBR جهت نصب در حوضچه های هوادهی نموده است .

جهت دریافت توضیحات بیشتر این محصول به سایت www.i-mbr.ir مراجعه نمایید . 

دیفیوزر چیست؟

دیفیوزر دیسکی

در این مقاله می خواهیم دیفیوزرهای تولید شده توسط شرکت مهندسی فراز تصفیه به نام دیفیوزرOXYaero TM  را معرفی نماییم و اطلاعات کافی در مورد دیفیوزر و این که در چه مواردی می توان از آن استفاده نمود را در اختیار شما قرار بدهیم .

دیفیوزر دیسکی

 

 

 

 

 

1- دیفیوزر  OXYaero چیست ؟

دیفیوزر وسیله ای جهت هوادهی که در پروژه های صنعت آب ،  فاضلاب و پرورش آبزیان استفاده می شود ، دیفیوزر های تولید شده توسط شرکت مهندسی فراز تصفیه در دو نوع مختلف  ( دیفیوزر دیسکی و دیفیوزر لوله ای ) جهت عرضه در بازار تولید شده است . که قسمت اصلی تشکیل دهنده این دیفیوزرها لاستیک های رویه دیفیوزر می باشد که  از جنس EPDM است و سوراخ های بسیار ریزی که برای تولید کردن حباب های ریز و درشت روی لاستیک تعبیه شده است . علت استفاده از لاستیک از جنس  EPDM در ساخت این دیفیوزرها این است که بتواند در درجه حرارت های بالاتر از جنس سیلیکون بتواند مورد استفاده قرار گیرد .

اتصال دنده ی زیر دیفیوزر دیسکی و یا دیفیوزر لوله ای با اندازه ی ¾ اینچ و 1  اینچ متناسب با طرح لوله کشی در پروژه مورد استفاده قرار می گیرد .

دیفیوزر را جهت انتقال هوا و اکسیژن  در سیستم های پساب های صنعتی ،  فاضلاب های شهری هم چنین هر نوع حوضچه ای هم چون حوضچه های پرورش ماهی مورد استفاده قرار می گیرد .

2- موارد استفاده از دیفیوزرهای  OXYaero TM :

- حوضچه های نگهداری لجن

- حوضچه های هوادهی در فرآیند لجن فعال با هوادهی عمقی

- قابل استفاده در سیستم تصفیه فاضلاب به روش SBR

- قابل استفاده در سیستم تصفیه فاضلاب به روش MBR

- استفاده در مخازن پروش ماهی

3- ویژگی منحصر بفرد دیفیوزر های  OXYaero :

دیفیوزرهای تولید شده توسط شرکت مهندسی فراز تصفیه ( دیفیوزر دیسکی OXYaero TM و دیفیوزر لوله ای OXYaero TM ) دارای یک ویژگی منحصر بفرد نسبت به بقیه مدل های دیفیوزرهای موجود در بازار است و آن هم این است که این دیفیوزرها دارای سوپاپ یک طرفه می باشند که در هنگام قطع شدن هوادهی به دیفیوزر مسیر را به آرامی مسدود می کند ، که این امر سبب طول عمر بالاتر دیفیوزر می شود .

برای مشاهده کاتالوگ دیفیوزر ها لطفا به آدرس زیر مراجعه فرمایید و هم چنین در صورت وجود هرگونه سوال با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید . ( تلفن : 88400443-021 و 88428733-021 )

دیفیوزر لوله ای

کاتالوگ دیفیوزر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جدیدترین محصولات